Stěhujete se? Pak budete potřebovat krabice

Krabice se pro vás během stěhování stanou něčím nepostradatelným. Jedná se totiž o nejlepší a nejlevnější způsob, v kterém můžete přestěhovat svůj nábytek. Asi by se vám opravdu nevyplatilo, kdybyste pro jedno stěhování kupovali na všechny plastové přepravky. Jen si vezměte, kolik byste jich museli koupit. Kde ale můžete krabice sehnat?

Dáme vám několik tipů. Vzhledem ale k tomu, kolik věcí je třeba u stěhování obvykle převézt, je možné, že nakonec využijete všechny uvedené tipy.

stěhování

Obchody a supermarkety

Každému obchodu je dodáváno zboží. A v čem? No přeci v krabicích. Někteří dodavatelé sice zkouší alternativní dodávání ve smyslu vratných plastových přepravek, ale drtivá většina stále používá kartonové krabice. Obchody také nějaké potřebují, a proto je následně používají znovu. Posílají v nich zboží na vrácení, skladují v nich zboží ve skladech a podobně. Nicméně určitě se vám vyplatí se poptat po obchodech ve vašem městě. Určitě vás všude neodmítnou. Pravděpodobně ale budete muset obejít obchodů několik.

krabice

Dejte si inzerát

Využijte sociálních sítí a poptejte se, jestli by vám byl někdo ochotný věnovat pár krabic. Určitě se někdo ozve. Vyzkoušet to třeba můžete na různých skupinách na sociálních sítích, které jsou nějak spojeny s vašim městem. Asi by vám bylo k ničemu, kdyby vám někdo nabízel krabice v Praze, když jste z Ostravy.

Kupte si je

Kartonové krabice nejsou tak drahé, jako třeba zmíněné plastové přepravky. Proto, pokud se vám nepodaří sehnat dostatečné množství z tipů uvedených výše, pak vám asi nezbude nic jiného než si krabice koupit. Berte to jako nutnou investici do stěhování. Další věc ještě je, jak všechny ty krabice přestěhujete. Pokud nemáte k dispozici velký vůz, nebo neznáte nikoho kdo vlastní třeba dodávku, je nejvhodnější najmout si stěhováky, kteří vás bez stresu odstěhují. Jste z Prahy? Pak využijte levné stěhování Praha.