Opravený notebook

Používáte notebook anebo mobil? Já ano. Já totiž na notebooku pracuji, jsem učitelka, takže něco dělám taky na notebooku. A samozřejmě se mi někdy stává, že se mi notebook rozbije. A tak jsem si řekla, že než abych kupovala zase nový notebook, tak ho dám radši do opravy. Jenomže já jsem stále nemohla najít nějakou kvalitní opravna notebooků. Bydlím v Kolíně, takže oprava notebooků v Kolíně je opravdu asi široká, jak mi říká moje kamarádka. Jenomže jak může být nabídka opravy notebooků v Kolíně široká, když já nemůžu najít ani jednu opravnu? Potom mi kamarádka řekla, že ne všechny opravny v Kolíně jsou uvedeny na internetu.

Notebook používám denně.

Tak tady v tom byl háček. Vlastně mi to pak připomněl fakt, že u ne všechny nabídky práce jsou taky na internetu. Protože nějaké práce, hlavně ty lepší a kvalitní, jsou předávány z generace na generaci nebo si to vezme místo někdo z rodiny. Já to sice chápu, ale co potom máme dělat my, když shání na práci? Nicméně ale vrátím se k těm notebooků. Potom asi po hodině mi kamarádka posílá odkaz, kde je oprava notebooku v Kolíně. A musím říct, že jsem byla opravdu nadšená. Ta oprava notebooků v Kolíně byla opravdu kousek od mého bydliště. Byla jsem překvapená, protože jsem vůbec o tom nevěděla a neměla jsem tušení, že tam nějaká opravna notebooků v Kolíně funguje.

Pozor na polití notebooku.

Potom mi přišlo, že je to vlastně v takovém malém rodinném domku. Bylo to takové soukromé. Sice to taky stálo více peněz, ale kamarádka mi řekla, že pan opravář notebooků je velmi spolehlivý a pečlivý. Zaplatila jsem osmnáct stovek. A bylo to docela levné. Protože můj nový notebook stál dvacet tisíc. A co je lepší, dát osmnáct stovek za opravu notebooku v Kolíně anebo si koupit jiný nový notebook zase hodně peněz? Já vím, že vše nové je lepší, ale já jsem taková, že dávám taky druhou možnost a šanci.