Kam postavit nejlepší umělé květiny

Kam umístíte nejlepší umělé květiny? Máte mnoho možností a zjednodušeně bychom mohli říci, že byste je neměli pokládat pouze tam, kde by je poškodil nějaký zdroj tepla, např. krbová kamna, elektrický přímotop, plynový kotel a vývod do komína, radiátor, plynový sporák, elektrická varná deska a další místa, kde vzniká riziko požáru. Pokud se těmto lokalitám vyhnete, můžete být ubezpečeni, že vám budou umělé květiny prospívat všude. A to i na balkoně v třeskutých mrazech, jestliže je tam ponecháte, protože jim nevadí ani silný mráz.

umělé tulipány

Koupelna – v koupelně mohou umělé květiny vytvořit krásnou dekoraci, zavěšené v rohu místnosti pod stropem, anebo mohou být umístěné třeba na pračce. Umělé květiny samozřejmě nevyžadují ani sluneční světlo, ani umělé osvětlení, takže je lze mít kdekoli, kde je v průběhu dne tma nebo pološero.

umělé květiny na zahradě

WC – mít umělou rostlinu i na toaletě? Proč ne, někteří lidé tráví na záchodě více času, protože je tu klid, a prostředí, kam nedoléhá stres. Na toaletě si někdo přečte noviny nebo se začte do své oblíbené knihy, můžete tu studovat manuál od nového spotřebiče, který jste zakoupili, můžete tu psát SMS nebo telefonovat s přáteli, aniž by tušili, kde jste. A pohled na něco hezkého, v podobě krásných umělých rostlinných dekorací vám třeba zvedne náladu.

Zvířata – některá domácí zvířata si s oblibou pochutnávají na živých rostlinách, nebo je alespoň okusují, čímž je mohou zcela zdecimovat. Kupříkladu kočky si pochutnají na zelenci nebo na ibišku, pokud je ponecháte v místě, kam se kočky vyškrábou, a to je takřka všude. Můžete si být ovšem jisti, že do umělé květiny se žádná kočka nezakousne, a pokud ano, tak obvykle jen jednou, ze zvědavosti. Umělé květiny a rostliny nechutnají žádnému zvířeti, tak je můžete pokládat do míst, kde vám udělají radost i bez obav, že se těmto výrobkům něco stane.