Naplánujte si u nás svatební oznámení

Svatba je velmi důležitým milníkem v našem životě. Většina lidí se chce brát jenom jednou, a proto zejména ženy berou její přípravy a plánování velmi vážně. Mnoho žen si ji totiž plánuje samo. Patříte mezi ženy, které si chtějí celou svatbu naplánovat do detailu?

Začíná to oznámením
Váš milovaný muž vás požádal o ruku, termín už máte, a teď už jen vybíráte místo, datum, šaty a další nezbytné věci, aby byla vaše svatba krásná a nezapomenutelná? Pokud máte alespoň zamluvené místo a datum, můžete směle začít s plánováním oznámení. U nás najdete mnoho druhů, ze kterých budete mít problém si vybrat. Naše svatební oznámení jsou totiž velmi krásná. Naši grafici si na nich dali velmi záležet, aby si vybrala každá nevěsta. Některé svatby jsou laděny do různých stylů, a nevěsty tomu zpravidla podřizují i výběr stavebního oznámení.

bílé oznámení

Barevná, černobílá, zdobná i obyčejná
Chcete mít svatbu plnou květin? Máte rádi zlatou barvu, a v té se ponese celá svatba? Nebo milujete minimalismus, a hledáte přesně takové oznámení? Ať máte rádi cokoliv, u nás k tomu najdete oznámení. A nejen oznámení.

Kompletní tisk oznámení i doplňků
Kromě oznámení můžete mít ve stejném stylu i další součásti vaší svatby. Vyrobíme vám na přání třeba

svatební oznámení

  • Pozvánky ke svatebnímu stolu
  • Jmenovky
  • Obálky
  • Svatební menu

Najdete u nás i krabičky na výslužky, košíčky a mnoho dalšího papírenského zboží, které vám rádi dodáme v designu vaší svatby. Nemusíte všechno shánět na několika místech, protože u nás seženete všechno, co chcete. Dokonce nabízíme i party balonky nebo party doplňky. Máme zkrátka všechno pro vaše skvělé oslavy i důležité události jako je právě svatba. Oslňte svatební hosty do detailu propracovaným oznámením, jmenovkami a dalším zbožím, které podtrhne styl vaší svatby. Každé oznámení si můžete detailně prohlédnout a snadno si tak vybrat.