Tipy na filmy s šokujícím koncem

Každý se díváme na filmy z jiného důvodu. Někdo si chce odpočinout, jiný se chce pobavit. A někdy sledujeme filmy kvůli tomu, abychom byli v šoku, zažili překvapení a byli svědky překvapivého zvratu. Ne všechny filmy jsou takové ale my vám ukážeme několik, které se proslavili právě díky skvělé zápletce a rozzuzlení, které vám vyrazí dech.

Následující článek obsahuje spoilery.

Zmizelá (2014)

Film, natočený podle knižní předlohy pojednává o manželském páru Nick a Amy, kteří právě slaví výročí. Když se Nick vrátí domů, najde dům vzhůru nohama a manželka je pryč. Během vyšetřování se objevuje jeden důkaz za druhým, že Nick svou manželku zabil. Diváci netuší, kde je pravda a kdo skutečně stojí za domnělou vraždou Amy. Když se ale objeví deník Amy, v kterém popisuje, jaké peklo s Nickem zažívala a že jí navíc podváděl, je jasné, že Nickovi hrozí vězení. Najednou dochází k šokujícímu odhalení, kdy vidíme, že Amy je zdravá víc než dost a všechno narafičila schválně tak, aby dostala svého manžela do vězení. Diváci se postupně dostanou až k šokujícímu a nechutnému konci, po kterém ve vás zůstane pocit bezmoci.

film

Saw (2004)

Hororové dílo z pera Jamese Wana, které se stalo kultovní jedničkou mezi horory. Dokonce se tento film dočkal už osmi pokračování, ale úspěch prvního dílu se nepovedlo žádnému zopakovat. Film se téměř celý odehrává v jedné malé koupelně, ale i tak nemá žádná hluchá místa a děj svižně plyne. V téměř celém filmu sledujeme jednoho lékaře a jednoho novináře, kteří jsou uvězněni v koupelně a připoutaní za nohu společně s mrtvým mužem. Jediná možnost úniku je, jak se zdá, v pile, která leží vedle nich. Šokující rozuzlení přichází na konci, kdy se ukáže, že mrtvý muž je ve skutečnosti živý, a právě on je zodpovědný za jejich uvěznění.

kino

Psycho (1960)

Klasické hororové dílo od autora Alfreda Hitchcocka vám připraví nezapomenutelnou podívanou. Hlavním „hrdinou“ je psychopat Norman Bates. V průběhu filmu vidíme několik vražd, za kterými zřejmě stojí Normanova matka. Na konci filmu se však dozvídáme, že ve skutečnosti celou dobu vraždí Norman v šatech své matky, která je již mrtvá.

Chcete si vychutnat filmy zdarma na svém zařízení i bez připojení k internetu? Můžete, pokud použijete video downloader.