Styly oblékání se mohou velmi lišit

Každý nosí to, co se jemu samotnému líbí, nikdo by nenosil něco, co nechce nosit. V dnešní době už je celkem jedno, kdo co nosí. Všechno se totiž v dnešní době nosí, nejsou přesně určené věci, které by se měly nosit. Jasně, jsou nějaké módní trendy, ale není to tak horké, jako to bylo dříve. V dnešní době spíše lidé nosí opravdu jen to, co chtějí a co se jim líbí. Také už nejsou přímo dané věci, které musí děti a studenti nosit do školy, proto tam velmi často najdete někoho, kdo má na sobě teplákovou soupravu (nebo zkrátka tepláky). Dost často se to dá najít a je to normální, vůbec za to nedostanou poznámku jako dříve, kdy se šíleně řešilo, co na sobě má člověk nosit. Nyní už to tak není.

svetr

Každý má svůj styl, každému se líbí něco jiného, a proto je dost časté, že najdete po ulici lidi, kteří jsou oblečeni opravdu různě. Někteří jsou oblečeni elegantně a jak kdyby měli jít do divadla, jiní jsou oblečeni ležérně, další zase sportovně. Někteří na sobě mají neutrální oblečení, jiní vojenské oblečení AČR, zkrátka je to opravdu různorodé a nic není špatně. Každý totiž přeci nosí jen to, co se mu samotnému líbí a co by nosit chtěl. A to je přeci to hlavní, no ne?

oblečení

Stylů oblečení je tedy několik a nedají se tak úplně spočítat. Je jich totiž opravdu hodně a prakticky každý člověk má svůj styl oblečení, proto stylů oblečení je tolik, kolik je na této planetě lidí. Což znamená opravdu hodně, protože každému se líbí něco úplně jiného a každý ladí úplně jiné věci k sobě, takže stylů je opravdu mnoho. Ano, může se to blížit k některému ze stylů, které byly pojmenovány, například sportovní styl oblečení, ale opravdu se to jen blíží, protože většina lidí styly kombinuje a nikdo nemá přesně jeden styl oblečení, který nosí. Většinou jsou jednotlivé kousky z jiných stylů a dohromady dávají právě originální styl.