Problémy v lásce

Každý vztah prochází určitými fázemi. Krásná zamilovanost. Touha být neustále s milovanou osobou. Nemáme potřebu chodit spát ani jíst. Chceme být jen spolu a užívat si jeden druhého. Připadáme si jako na obláčku a stále se tak trochu usmíváme. A náš vztah stále krásně vzkvétá. A my si začínáme myslet, že takhle to snad už vydrží napořád. Až do fáze takzvané opravdové lásky. To už obvykle máme sundané růžové brýle. A jak na vztah tak i na partnera se začneme dívat střízlivýma očima. Dojde nám, že spousta věcí není ideální. A že hlavní ve vztahu je tolerance obou partnerů. Naučit se brát svého partnera takového jaký je. Za maličkosti ho chválit a spoustu malicherných věcí házet za hlavu.

zamilovaný pár

Jinak by se mohla dostavit krize a náš vztah ohrozit či poškodit. Naučit se o problémech mluvit a ne je zasouvat v sobě do podvědomí. Láskyplné city by se měly prokazovat každý den. Nestačí, že to víte. Důležité je naučit se projevovat. A to co nejčastěji. Také si vynahrazovat čas, který budete trávit o samotě jen vy dva. Žádné děti, žádné zařizování ani probírání všedních problémů. Jen vy dva. Tady a teď. Taky neuškodí když čas od času si navzájem připravíte překvapení. Skvělá večeře, společná koupel, masáž. Nebo překvapte partnera či partnerku společným víkendem. Někde daleko od domova. Povídejte si, poznávejte se jako na začátku. Zapomeňte co mezi vámi bylo nebo naopak nebylo.

muž a žena

A soustřeďte se jen na to co je teď. A jak se v této chvíli cítíte. A taky nezapomínejte pořád o sebe pečovat. I kdyby jste spolu byli právě dvacet let. Je důležité se pořád o sebe starat. Být krásně upravená, voňavá i když jen čekáte na partnera než se vrátí domů z práce. Víte kolik žen potkal po cestě domů? Krásných a upravených? Buďte pro něho jeho dámou. Každý muž totiž má potřebu neustále lovit. Za to mohou poděkovat testosteronu. A řekněme si po pravdě. Kdo by chtěl lovit, unavenou, rozcuchanou, neoholenou partnerku? Ve včerejším triku sem tam někde flek. Neprojevující žádný zájem spíš naopak. Snažme se pro své protějšky.