Minecraft stále žije

Oblíbená hra

Tato hra představuje svět plný kostek a dobrodružství, který zná kde kdo, protože počet lidí, kteří ji někdy za svůj život hrály je opravdu velký. I přes to že svět je zde z kostek a některými lidmi je tato hra označována jako dětská, přičemž hraje ji spousta dospělých, tak se stala opravdu úspěšnou. V módu creative máme dostupné všechny bloky a můžeme si budovat co chceme, ovšem mnohem zajímavější se survivor.

most v minecraftu

Zde jde opravdu o přežití, kdy nejtěžší je první noc, kterou musíme přečkat a přežít, přičemž budu se nás snažit zabít různá monstra. Postupně získáváme různé suroviny a vyrábíme z nich všemožné věci včetně nástrojů. Kapitolou samou o sobě je automatizace, kdy můžeme mít různé farmy, které nám mnohem snadněji vyprodukují větší množství jisté suroviny. Na YouTube je z této hry nespočet videí, takže nás může nějaké inspirovat a takto můžeme náš svět stále vylepšovat.

Online

Tato hra není rozhodně pouze pro jednotlivce, protože si ji můžeme skvěle užívat s přáteli, protože umožňuje také hraní online. Jistě jste viděli videa z různých miniher, kdy soutěžíte s ostatními. Můžete si zde užít spoustu vlastní zábavy. Co kdybychom však chtěli mít svůj vlastní server? To skutečně lze, přičemž můžeme si zde dělat po svém a vybudovat tak populární server. Jak začít? Abychom to mohli provést, tak je tu možnost Minecraft hostingu https://gamerhost.pro/product/minecraft.

město Minecraft

Cena za něj není nijak vysoká, takže je to finančně dostupná záležitost. Tato společnost poskytuje různé balíčky, přičemž liší se tím, na jaké sestavě server poběží. Samozřejmě záleží na tom, co všechno na něm zamýšlíte a pro kolik bude lidí. Je potřeba zvolit optimální balíček, aby vše běželo hezky plynule a nemuseli jste řešit nějaké sekání a podobně. Společnost navíc zajišťuje zálohování dvakrát denně, což se skvěle hodí pro případ, kdyby se něco pokazilo.