Krásný zahradní bazén

Není nic lepšího, než mít na zahradě svůj bazén, ve kterém se nejen osvěžíte, ale také si odpočinete. Veřejná koupaliště nebo plovárny jsou většinou plná lidí, nemůžete si tam v klidu odpočinout a na soukromí nelze ani pomyslet. Takový bazén na zahradě je zárukou kvalitní vody, která bude čistá, využívaná pouze rodinou či přáteli a hlavně bude přístupná úplně kdykoli.

Bazén jen pro sebe

Bazény jsou samozřejmě různé, od malých, přes pevnější až po ty do země. My vám nabízíme právě poslední typ, který má velmi dlouhou životnost, dobře se udržuje a hlavně je v něm dostatek prostoru na plavání, odpočinek a zvlášť děti si ho maximálně užijí. Pokud byste například z bezpečnostních důvodů nechtěli úplně zapuštěný, existují také bazény částečně zapuštěné do země https://www.bazenygluc.cz/, které mohou být stejně elegantní a jsou vhodné například ve chvíli, kdy máte doma malé děti a máte obavy, že by mohly ve vteřině nepozornosti spadnout dovnitř. V nabídce najdete nejrůznější sety – ty jsou cenově výhodnější, takže pokud pořídíte najednou výlisek, zastřešení a další potřebné příslušenství, získáte od nás lepší cenu. Na výběr je toho skutečně hodně – například přelivové bazény, které jsou vhodné i pro ty z náročnějších majitelů – voda vypadá krásně, doslova jako v nějakém hotelu či penzionu!

Příjemné koupání

Na výběr jsou samozřejmě i různé tvary – do každé zahrady se hodí něco jiného. Někdo má raději kruhy, protože jsou elegantní, a zvlášť, když je kolem například hezká skalka nebo příjemná úprava zahrady. Dále jsou ale také obdélníkové, a to jak s ostrými, tak i zaoblenými rohy. Chybět nesmí ani tradiční a oblíbené ovály. Vybírat můžete i veškeré příslušenství od filtrací, přes osvětlení, schůdky, žebříky až po bazénovou chemii či ohřev vody. Náš sortiment je skutečně široký a dáváme si záležet na vaší spokojenosti.

Pokud si bazén vyberete, zaručíme vám profesionální přepravu, a v případě atypických požadavků umíme vyrobit kousek přímo na míru!