Centrum Babylon Liberec

Sháníte kam na výlet s dětmi? Nevíte si rady? Věděli jste, že v České republice, konkrétně v Liberci se nachází centrum Babylon? Unikátní místo pro děti. Takový ráj, který vůbec nemusíte opouštět, protože tolik zábavy, co nabízí vás naprosto uchvátí. Je to hotel, který má několik pater a nabízí ubytování, wellness, aquapark, kolotoče a mnoho dalšího. A jak je zvykem, doporučuji ubytování v týdnu. Při ubytování si můžete vybrat z více variant, pokud jsou dostupné a nejsou už obsazené. Hlavní nabídka, která vás bude zajímat je ubytování, které je především vhodné pro děti.

Aquapark Babylon

  1. Ubytování se zábavou, která zahrnuje:
  • Aquapark
  • Funpark
  • Lunapark
  • IQlandia
  • IQpark
  • Zrcadlový labyrint
  • Zoo Liberec

     2. Ubytování s wellness ( pro osoby starší 15ti let)

  • Neomezený vstup do wellness a neomezený vstup do zoo Liberec + snídaně formou bufetu

     3. Ubytování bez snídaně

     4. Ubytování se snídaní

Atd.

– Aqupark nabízí tobogany, skluzavky, divokou řeku a také saunový svět. Proud, který vás unáší pod jeskyní, zde můžete vidět i akvárium s rybičkami. Denně je zde 3D laser show – představení barev a animací doprovázené hudbou a dýmovými efekty.

– Funpark je herna, kde se děti můžou vyhrát na trampolínách, prolézačkách, skluzavkách atd.

– Lunapark nabízí kolotoče, divokého býka, autodrom, indoor golf

– IQlandi a IQpark je svět interaktivních experimentů, kde se zabaví dokonce i dospělí. Můžete si toho spoustu vyzkoušet, zasmějete se a užijete si zábavu s celou rodinou.

– Zrcadlový labyrint a zoo Liberec je dle svého názvu asi naprosto jasné, co představují.

Hotel Babylon

Ubytování si můžete užít na jak dlouho chcete, ubytovat se můžete dle vašich možností. Upozorňuji, že je ubytování dražší, ale to co nabízí za to stojí. Výhodou je, že je možné využít i zaměstnanecké platby jako je například SODEXO nebo přes FKSP. Všechna zábava se nachází v samotném centru. Kromě dvou. IQlandia se teda nachází hned naproti přes ulici a je to opět na několik pater. Jediné, co je nejdál, tak je zoo Liberec, ale není to zase taková veliká zajížďka a dokonce ji můžete využít až v poslední den při cestě domů a nebo taky nemusíte využít vůbec, to je jen zcela na vás.