Věci pro dítě

Mám ráda, když mám všechno pro své dítě k chystané. Pamatuji si totiž na svého bratrance, který když čekal se svou přítelkyní dítě, tak všechno bohužel nechávali na poslední chvíli. A já abych se přiznala, tak já jsem jim kolikrát všechno připomínala, aby si všechno přichystali dříve, protože chystat něco na poslední chvíli je opravdu na nic. A obzvláště, kdy se jedná o dítě. To já, když jsem čekala svého prvního syna, tak jsem se nemohla vůbec dočkat. Jakmile jsem se dozvěděla, že jsem těhotná, tak se mi hned utíkala do obchodu, abych něco nakoupila, protože mě nákupy pro dítě moc baví.

Golfky jsou moc praktické.

Já vím, že se nemá všechno nakupovat ihned naráz, ale já jsem si nemohla pomoct. A já navíc nejsem pověrčivá, takže jsem si pořídila zaprvé hluboký kočárek a taky postýlku. A později, když jsem jednou byla v obchodě a uviděla jsem tam krásný kočárek golfky, tak jsem nemohla odolat. A byla jsem teprve v osmém měsíci těhotenství a už jsem přemýšlela, že si pořídím kočárek golfky. Já vím, že je to opravdu hodně brzy, ale když ta cena byla tak neodolatelná, a tak nízká, že jsem prostě neodolala a musela jsem kočárek golfky koupit.

Kočárky jsou všude pěkné.

A samozřejmě, když to viděl můj přítel, tak se mi smál a řekl, že jsem blázen, že kupuji takhle všechno dopředu. Jenomže mně to nevadí. A byla jsem spíše nadšená a spokojená, že myslím takhle dopředu a na své dítě. Dokonce i moje máma řekla, že to nevadí, že lepší je kupovat všechno dříve než později. Pokud i vás zajímá kočárek golfky, podívejte se na webové stránky www.maxim-kocarky.cz. Jsou různé druhy kočárků, které dítě postupem času potřebuje jako například hluboký kočárek nebo kočárek golfky. A jak jste postupovali vy, když jste čekali vaše děťátko? Nebo jste to kupovali z bazaru nebo zdědili po někom? Já taky něco zdědila, a to vaničku pro miminko, za což jsme byla moc ráda.