Láska a muži

V dnešní době je opravdu jednoduché se zamilovat. A to třeba zamilovat se taky na první pohled. A když jsem si myslela, že jsem se zamilovala na první pohled do svého prvního přítele, tak jsem byla asi na omylu nebo jsem měla růžové brýle, protože absolutně nedokážu pochopit, jak se člověk může zamilovat do někoho, kdo dělá stále jenom nějaké problémy anebo mlátí lidi. Mě z tehdy bylo sedmnáct let a mému tehdy vyvolenému příteli bylo dvacet jedna let. Myslím si, že je to docela takový velký věkový rozdíl, než třeba když je někomu třicet a někomu třicet šest let.

Jsem hodně romantická.

A jistě, že takový věkový rozdíl v lásce už samozřejmě jde, ale moje máma s otcem nebyli vůbec spokojení a nadšení, když jsem chodila s tak starším klukem. Já jsem s ním chodila jenom kvůli tomu, že jsem ho šíleně milovala. A byla to opravdu láska na první pohled a já jsem se svého přítele nemohla vůbec nabažit. Třeba možná to bylo taky kvůli tomu, že on byl moje velká první láska. Tak je to možná bylo tím, že už měl auto a že byl takový velice populární a byl taky bohatý, takže si mohlo dovolovat kupovat opravdu drahé věci. A tohle mi opravdu hodně imponovalo.

Láska je všelijaká.

Jenomže postupem času jsem se dozvěděla, že je to jenom arogantní floutek a blbeček, který si nezaslouží mou lásku ani pozornost nikoho jiného. Takže jsem se s ním po půl roce chtěla rozejít. Jenomže to taky bylo velice složité. Od svého přítele jsem dostala asi tři nebo čtyři facky a potom mě jenom urážel a zesměšňoval. Byla jsem nakonec ráda, když mi po měsíci dal už úplně pokoj a nevšímal si mě. A našel si jinou oběť. To mi té ženy bylo opravdu hodně líto, ale myslím si, že s ním by to taky asi toho nevydržela. Takže si opravdu dejte pozor, komu dáváte svou lásku a s kým udržujete dobré vztahy. Někdy je to vážně dost složité, takže i u lásky to chce myslet.