Firma i dům budou v pořádku


Zabezpečovací systémy se staly velice vyhledávanými součástmi domů a firem. Policie každoročně uvádí na konci roku počet různých deliktů podle objektu trestné činnosti, a z jejich zpráv vyplývá, že majetková trestná činnost je vzestupu. Za tento negativní trend může především sociální situace mnoha lidí, kteří vloupání a krádeže berou jako rychlou a snadnou cestu k získání majetkového prospěchu pro svou osobu. Ne vždycky se bohužel Policii podaří pachatele identifikovat a vypátrat a následně předat soudu k potrestání. Někdy pachatel unikne, a to především kvůli tomu, že majitelé movitých a i nemovitých věcí jdou vloupání a krádežím tak trochu naproti svou liknavostí.

Jak tomu zabránit?
Nikdo nechce řešit problém typu krádeže jakéhokoliv majetku. Proto je nutné mít nejen kvalitní pojištění, ale i zabezpečení. Provádíme zabezpečení domu v Brně, a zajistit vám můžeme i firmu nebo jiný objekt. Můžete si u nás vybrat nejen chytrou domácnost, ale i alarmy a kamerové systémy. Používáme systémy a výrobky od firmy Jablotron, která patří na špičku v této oblasti.

kamera bezpečnost

Ideální je kombinovat různé zabezpečovací systémy. Nejlepší je například ve firmě mít na oknech mříže, a doplnit je kvalitními kamerami se záznamem a alarmem. V takovém případě už si zloděj většinou velice dobře rozmyslí zda váš objekt navštíví a něco si odnese.

bezpečnostní kamera

Ideální kamerový systém se skládá z vícero kamer, které jsou namířené na vchody i okna. Neunikne jim žádný pohyb, mají vysoké rozlišení, kvalitní noční vidění a umí detekovat pohyb. Mohou být napojené přímo na váš mobilní telefon a nebo na pult centrální ochrany u vybrané bezpečnostní agentury. Mnohé systémy umí samy zavolat i Policii, pokud dojde k narušení objektu. Investice do tak kvalitního systému není nejlevnější, ale pokud víte co potřebujete ochránit, neměli byste s jeho pořízením váhat.